X LO
Kreatywna Edukacja

Gimnazjum nr 25 w Gdańsku jest szkołą kreatywnych umysłów, która wspiera w rozwoju i wychowuje do szczęścia.

Więcej..

Doradztwo zawodowe

W Gimnazjum nr 25 w Gdańsku zajęcia doradztwa zawodowego odbywają się na każdym poziomie kształcenia to znaczy w klasach piewszych, drugich i trzecich.

Więcej..

Współpraca z UE

W Gimnazjum nr 25 w Gdańsku realizowane są międzynarodowe projekty w ramach europejskiego programu Erasmus+ oraz eTwinning.

Więcej..

WYDZIAŁ ETI POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ PATRONEM GIMNAZJUM NR 25


Z ogromną przyjemnością informujemy o objęciu patronatem Gimnazjum nr 25 w Gdańsku przez wydział elektroniki, telekomunikacji i informatyki Politechniki Gdańskiej.

Gimnazjum nr 25 w Gdańsku od kilkunastu lat prowadzi oddziały z programami autorskimi o zwiększonym wymiarze zajęć w zakresie matematyki, fizyki, informatyki. Aktualnie funkcjonują 4 takie oddziały w tym jeden dwujęzyczny gdzie matematyka i fizyka prowadzone są w języku polskim i angielskim . W w/w klasach politechnicznych realizowane są także innowacje pedagogiczne zarejestrowane przez Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Uczniowie naszej szkoły, a szczególności klas politechnicznych, korzystają z oferty zajęć prowadzonych przez politechnikę. Absolwenci tych klas kontynuują naukę w szkołach ponadgimnazjalnych o profilach matematyczno – informatyczno – fizycznych a następnie podejmują z powodzeniem studia na Politechnice Gdańskiej.

Objęcie szkoły patronatem rozszerzy i pogłębi dotychczasową współpracę szczególnie w zakresie: zajęć Akademii ETI, budowania i korelacji programów nauczania oraz zajęć prowadzonych przez pracowników naukowych wydziału specjalnie przeznaczonych dla naszych uczniów.


Współpraca

Aktywnie działamy we współpracy z: